بستن فهرست
عضویت در باشگاه
اولین نفری باشید، که مطلع می شود!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیــــاری از موارد جــــــذاب دیگر،عضوی از کسانی باشید که خبرنامه ما را دریافت می کنند .

درباره ما

گروه مشاورین املاک دیپلمات الهیه در سال 1391 با مدیریت یوسف ارسطو در دو قسمت اداری و تجاری در منطقه یک شمیرانات(فرشته) تاسیس گردید.  

مجموعه دیپلمات الهیه یکی از موفق ترین شرکت های مهندسی فروش و کلیه امور ملکی و پروژه های لوکس در ایران میباشد که به صورت فوق حرفه ای بطور روزانه با افکار و دغدغه های مشتریان ، مهندسان و بسیاری از اقشار دیگر در تعامل بوده است.

    این مجموعه مفتخر است که با در اختیار داشتن  کارشناسان مجرب با تحصیلات عالیه در کلیه امور ملکی در منطقه یک -  شمیرانات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد

از نمونه ویژگی های  بارز کارشناسان مجموعه دیپلمات الهیه میتوان به مواردی چون:

1.پوشش کاملا رسمی ،کارت شناسایی و بج سینه اختصاصی

2.دارا بودن اطلاعات بازار و رقبا

3.فضای لوکس مطابق با استاندارد های جهانی

و...

اشاره نمود.

در ادامه باید خاطر نشان نمود :

یکی از اساسی ترین نیازها و در واقع مهمترین دغدغه امروز شهروندان  تهیه مسکن ، اعم از خرید ، فروش ، اجاره و یا رهن می باشد و چون  این مهم نوعاً از طریق مراجعه به آژانس های مسکن ( بنگاه های معاملات ملکی )میسر میشود . لذا  آگاهی از مسائل اولیه مقدماتی در رابطه خرید و فروش املاک و مستغلات و نحوه فعالیت این آژانسها ضروری به نظر میرسد.

مشاوره املاک:

مشاوره املاک یکی از انواع مشاوره میباشد که در آن همیشه هدف ثبت ، انجام معاملات مطلوب بر اساس خواسته متقاضی مبیاشد و روش های صحیح و علمی آن برای رسیدن به هدف متفاوت میباشد.